احداث پارک و مجموعه بازی کودکان در لتحر

احداث پارک و مجموعه بازی کودکان در لتحر

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک/ سرپرست منطقه سه شهرداری کاشان از احداث پارک و مجموعه بازی کودکان در لتحر خبر داد.

اسدالله شاهیان با اعلام این خبر بیان کرد: احداث بوستان کودکان در لتحر در راستای توزیع عادلانه توسعه فرهنگی و اجتماعی در کاشان صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه شهرداری کاشان خواستار توجه به همه  نقاط شهر است، گفت: منطقه لتحر سکونتگاه صمیمی ترین مردم منطقه فرهنگی کاشان محسوب می شود.

سرپرست منطقه سه شهرداری کاشان تاکید کرد: باتوجه به کمبود فضاهای تفریحی در این ناحیه شهرداری با پیشنهاد اعتباری بالغ بربیست وپنج میلیارد ریال برای آزادسازی و احداث پارکی به متراژ پنج هزار متر مربع درخواستی را به شورای شهر ارائه کرد که پس از تصویب در دستور کارقرار خواهد گرفت.

شاهیان افزود: از دیگر پروژهای درحال اجرای منطقه سه آزادسازی و زیرسازی انتهای خیابان زیارت با اعتباری بالݟ بر 10 میلیاردریال است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/04/31
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان