رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: باید در برابر شبیخون و تهاجم فرهنگی فضای مجازی تولید محتوا کنیم

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: باید در برابر شبیخون و تهاجم فرهنگی فضای مجازی تولید محتوا کنیم

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: باید در برابر شبیخون و تهاجم فرهنگی فضای مجازی تولید محتوا کنیم .

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  کاشان : مصطفی جوادی مقدم شامگاه چهارشنبه 21 تیر ماه در مراسم افتتاح کانون فرهنگی ورزشی شهدای لتحر اظهار کرد: فضای مجازی در جامعه امروز ما یک موضوع مهمی است که در کنار پتانسیل های بالای آن باید آسیب های آن نیز رصد شود.

جوادی مقدم  با بیان اینکه عده ای قربانی فضای مجازی می شوند، گفت: دومین عامل طلاق در شهرستان کاشان فضای مجازی عنوان شده است.

وی مساجد را یکی از مکان های   مهم در ترویج فرهنگ کتابخوانی دانست. و افزود: باید در کنار مسائل عبادی و مذهبی معرفی و امانت دادن کتاب در بین نمازگزاران در مساجد اهمیت داده شود.

رییس اداره فرهنگ‌ و ارشاد کاشان با تمجید از تلاش جوانان منطقه لتحر برای ساخت یک مکان فرهنگی  و ورزشی در مسجد گفت: تشویق به فعالیتهای ورزشی و امور فرهنگی یکی از راه های دوری از خطرات فضای مجازی در بین نسل امروز است.

شایان ذکر است محل کانون فرهنگی و ورزشی شهدای لتحر در مساحت ۲۰۰ متر مربع و هزینه ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال در مسجد امام حسن مجتبی (ع) به بهره برداری رسید.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/04/24
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان