اختصاص 20 میلیارد اعتبار برای تکمیل و بهره برداری ندامتگاه کاشان

اختصاص 20 میلیارد اعتبار برای تکمیل و بهره برداری ندامتگاه کاشان

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / فرماندار کاشان گفت: با پیگیری های انجام گرفته؛ مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبارات با حمایت و مساعدت استاندار محترم برای تکمیل و بهره برداری ندامتگاه کاشان اختصاص داده شد.

دکتر حمیدرضا مومنیان در جلسه ای که با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و مدیر کل زندانهای استان اصفهان و مدیران، رؤسا و مسئولین دستگاه های خدمات رسان شهرستان کاشان در محل زندان جدیدالاحداث کاشان برگزار شد افزود : عملیات اجرایی ساختمان ندامتگاه کاشان که خارج از شهر جانمایی شده است و چندین سال است به واسطه عدم تأمین اعتبارات مسکوت مانده بود که با پیگیری به عمل آمده و اختصاص 20 میلیارد ریال از طریق اعتبارات استان بزودی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی یادآور شد: کمتر از 5 درصد از عملیات اجرایی به اضافه نصب انشعابات آب، برق ، گاز و تلفن باقیمانده است که با جلساتی که با حضور دستگاههای خدمات رسان در شهرستان کاشان برگزار شد، مقرر گردید موانع و مشکلات پروژه با همکاری کلیه دستگاههای خدماتی و تأمین اعتبارات لازم مرتفع گردد.

مومنیان افزود: استقرار ندامتگاه در داخل شهر مشکلاتی را ایجاد کرده است که ضروری است هرچه سریع تر ساختمان جدید تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/04/20
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان