پس از طرح در صحن علنی: لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.

پس از طرح در صحن علنی: لایحه پارکینگ امیریه به کمیسیون های تخصصی شورا رفت.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان،این جلسه به بررسی لایحه شهرداری در خصوص چگونگی ادامه پارکینگ امیریه و نیز تعیین تکلیف زمین های کارخانه شماره دو ریسندگی و بافندگی اختصاص یافت.

در این نشست ابتدا, حسین دیگبری مدیرعامل کارخانه ریسندگی و بافندگی کاشان به بیان دغدغه ها و مشکلات این کارخانه پرداخت و خواستار مساعدت سریع مسئولان به خصوص اعضای شورا در این زمینه به عنوان مسئله ای مربوط به شهرستان شد.

در ادامه دکتر سید علی ثابت ، علی هاشمی طاهری ، سیدمهدی ناظم رضوی، مهندس جواد حاجی قدیری و امیرحسین پارسا و دیگر اعضا شورا پس از  ارائه پیشنهادات توسط مدیرعامل کارخانه، به تشریح دیدگاه های خود در این باره پرداختند. در ادامه نشست بررسی لایحه شهردار در خصوص پارکینگ امیریه در دستور کار قرار گرفت  که ابتدا شهردار کاشان ضمن ارائه گزارشی از روند گودبرداری و آغاز پروژه، توضیحاتی را پیرامون لایحه تقدیمی خود ارائه کرد.

سپس مصطفی کردمیل، با اشاره به مشکلات عمده مردم منطقه از اجرای عملیات گودبرداری، خواستار توقف پروژه و یا حداقل ارائه زمان مشخص از سوی شهرداری برای اتمام پروژه شد و در عین حال مکان جایگزینی را برای این کاربری پیشنهاد کرد.

علی هاشمی طاهری نیز خواستار تکمیل این پروژه شد و عدم اجرای آن را با توجه به صرف هزینه به صلاح ندانست. دکتر حسن الماسی پرسش هایی در مورد بودجه برآورد شده این پروژه در مقایسه با اعتبارات پروژه های پیشین مطرح کرد.

سید مهدی ناظم رضوی، دکتر علی ثابت و علیرضا پورعسگری هر یک نقطه نظرات و دغدغه های خود را پیرامون روند اجرای پروژه پارکینگ امیریه ارائه کردند.

در پایان با توجه به ضرورت بررسی بیشتر پروژه، مقرر شد لایحه پیشنهادی شهردار در کمیسیون های اقتصادی، برنامه و بودجه و همچنین فنی و عمرانی شورا از مناظر تخصصی مورد بحث قرار گرفته و سپس جمع بندی نهایی در این زمینه صورت پذیرد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/04/12
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان