فرماندار کاشان :در شورای اسلامی شهر، سیاست و سیاست بازی مورد تایید مردم نیست

فرماندار کاشان :در شورای اسلامی شهر، سیاست و سیاست بازی مورد تایید مردم نیست

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / حمیدرضا مومنیان در جلسه آموزشی – توجیهی  منتخبان اظهار داشت: امیدواریم اعضای شوراهای اسلامیشهر از این فرصت در جهت خدمت‌گذاری هر چه بهتر به جامعه استفاده تلاش کنند.

معاون استاندار خاطرنشان کرد: آرزوی بسیاری از امت‌های مسلمان آن است که قوانین آن کشور بر پایه اسلام باشد.

مومنیان با بیان اینکه فلسفه شورای اسلامی شهر پیگیری از خواست مردم در جهت مدیریت شهری است و باید بر مبنای نظر مردم تصمیمات اخذ شود، تصریح کرد: این مهم مورد تاکید رهبر انقلاب اسلامی در کنار عمل به مُرّ قانون بود.

وی با بیان اینکه سیاست بازی و جناح بندی زیبنده و مورد تایید مردم نیست، ابراز داشت: کسانی که به مسائل با دید سیاسی نگاه کنند مورد تایید مردم نیستند.

فرماندار کاشان بیان کرد: مردم بر مبنای قانون شما را برگزیدند و این تفکر که افراد گرفتار شورا هستند، غلط است و اگر فردی چنین تفکری داشته باشد توصیه می‌شود از این میدان خارج شود و از آن طرف کسی حق دخالت در کار شورا ندارد و شهردار نیز باید به مصوبات شورای شهر تمکین کند.

معاون استاندار اصفهان باذعان داشت: لازم است سرمایه‌های شهر و روستا را مراقبت کنیم و شاید مهمترین سرمایه ،  زمین‌های شهری است که بعضا در این حوزه شاهد هرج و مرج هستیم.

مومنیان با بیان اینکه نباید به زمین‌های شهری به عنوان تامین کننده منابع مالی شهرداری نگاه شود، افزود : باید به گونه‌ای عمل کنیم که مورد سرزنش آیندگان قرار نگیریم ولذا هر چه بر مبنای قانون عمل کنیم بیشتر مورد احترام مردم قرار می‌گیریم.

وی بر پیگیری مصوبات شورای شهر تاکید کرد و گفت: لازم است آستانه تحمل خود را بالا ببریم و تنش‌ها را با مذاکره حل کنیم.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/04/12
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان