فرماندار کاشان: دولت روحانی در کابینه دوازدهم افول نمی کند

فرماندار کاشان: دولت روحانی در کابینه دوازدهم افول نمی کند

فرماندار کاشان گفت: با توجه به توانمندیها و مدیریت اجرایی بالایی که در دولت یازدهم وجود دارد، کابینه دوازدهم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی افول نمی کند.

حمیدرضا مومنیان اظهار کرد: دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته نشان داد که متفاوت تر از همه دولتهاست و توانست چالشهای اقتصادی را به فرصت های اقتصادی و همچنین بحرانهای بزرگ امنیتی را به فرصهای امنیتی تبدیل کرد.

وی دولت یازدهم را دولتی معتدل و فراگیر دانست و خاطرنشان کرد: این دولت در پی حدف هیچ کس نبوده و نیست.

وی افزود: گرچه شرایط سیاسی کشورها تابع وضعیت جهانی و همچنین رفتار دولتها تابع شرایط زمان خودش است اما به نظر نمی رسد با توجه به تجربه های گرانسنگ دولت، برای بکارگیری نیروهای کارآمد، مجرب و شایسته از هیچ جناح، حزب و گروهی چشم پوشی کند و برنامه های در دست اجرا، نوید بخش افول دولت آینده نیست.

مومنیان، سیاست خارجی و جبران واقعیتهایی را که در کوران بحران و تحریم اقتصادی توسط دولت انجام گرفت را یادآور شد و تاکید کرد: بنابر این، بعید است دولت دوازهم دچار افول شود.

معاون استاندار اصفهان همچنین تصریح کرد: دولت تدبیر و امید بخوبی به اثبات رسانده است که به دنبال بهره برداری سیاسی برای کار خودش نیست و اگر هم تبلیغی انجام می دهد مبتنی بر عملکرد و برنامه هایش است که بیش از همه مورد نقد قرار می گیرد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/04/10
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان