کسب مدال طلای مسابقات حرفه ای کیک بوکسینگk_1جهان توسط مهدی ایرانی نژاد و تقدیم مدال به شهدای مدافع حرم

کسب مدال طلای مسابقات حرفه ای کیک بوکسینگk_1جهان توسط مهدی ایرانی نژاد و تقدیم مدال به شهدای مدافع حرم

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، ایرانی نژاد در رقابت های جهانی کیک بوکسینگ جهان در قسمت k1 به مقام قهرمانی رسید.
وی که در وزن منهای 80 کیلوگرم به این مسابقه ها اعزام شده بود با برتری مقابل نماینده کشور میزبان، موفق به کسب عنوان نخست این مسابقه ها و راهیابی به رقابت های جایزه بزرگ چین شد.
ایرانی نژاد هدف از این اقدام«اهدای مدال به شهدای مدافع حرم» را پاسداشت مقام شامخ شهیدان راه دفاع از حریم ولایت بیان کرد و گفت: شهیدان غیرت مند مدافع حرم قهرمانان واقعی هستند که با نثار جان خود به دفاع از حریم آل الله پرداخته و در راه مبارزه با تکفیر گام بر می دارند.
این ورزشکار افزود: به نمایندگی از تمام ورزشکاران ولایت مدار کاشان این مدال را به عنوان کوچک ترین هدیه، به خانواده های شهیدان مدافع حرم که زینب وار عزیزان شان را به عرصه جهاد در راه خدا فرستادند، تقدیم می کنم.
مهدی ایرانی نژاد پیش از این افزون بر سه مقام استانی و چهار عنوان کشوری موفق شده بود در رقابت بین المللی  نیز به مقام نخست دست یابد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/03/31
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان