مرگ یک کارگر بر اثر ریزش دیوار کارخانه در حال ساخت در کاشان

مرگ یک کارگر بر اثر ریزش دیوار کارخانه در حال ساخت در کاشان

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از ایرنا / مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: ریزش دیوار کارخانه در حال ساخت در کاشان منجر به سقوط حجم سنگینی از آوار روی دو کارگر 35 و 40 ساله مشغول به کار در این مکان و در نهایت مرگ یکی از آنان شد.

روح الله فدایی افزود: ساعت 15 و 13 دقیقه روز دوشنبه 29 خرداد در پی تماس کارگران یک کارخانه در حال ساخت با سامانه 125 سازمان مبنی بر گرفتارشدن کارگران مشغول به کار واقع در شهرک صنعتی امیرکبیر(جعفرآباد)، تیم نجات و امداد ایستگاه 4 آتش نشانی کاشان به محل اعزام شد.
وی ادامه داد: تیم اعزامی با تجهیزات مربوطه اقدام به خروج شخص متوفی و کارگر مصدوم در زیرآوار کردند.
فدایی گفت: متاسفانه به علت حجم زیاد آوار یکی از دو کارگر که افغان بودند فوت و دیگری مصدوم شد که پس از خروج آنها از زیر آوار توسط آتش نشانان کاشان با همکاری واحد آتش نشانی شهرک صنعتی امیرکبیر، تحویل عوامل اورژانس شدند.
وی با اشاره به این که علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی بررسی خواهد شد از پیمانکاران و کارگران خواست تا توصیه های ایمنی را جدی گرفته و ضمن رعایت اصول مقاوم سازی در گود برداری ها از بروز این گونه حوادث ناگوار جلوگیری کنند.
وی هم چنین به همشهریان توصیه کرد تا در موقع بروز این گونه حادثه ها از تجمع و ازدحام در محیط حادثه جدا خودداری کرده وماموران امداد ونجات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی رادرانجام وظایف خود یاری دهند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/03/30
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان