آزادسازی محله صدره و سرفره

آزادسازی محله صدره و سرفره

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان با اشاره به اهمیت آزادسازی در بافت تاریخی اظهار کرد: پروژه شبکه 16 متری حد فاصل خیابان ملافتح الله به حسینیه صدره و سرفره به طول حدود 200 متر از پروژه هایی است که اخیرا اقدامات تملک و آزادسازی آن با پیگیری مستمر حوزه املاک شهرداری منطقه یک به مرحله ظهور رسیده است.

مرتضی والی زاده با بیان اینکه تمامی پلاکهای این مسیر با در نظر گرفتن واهمیت حفظ آثار ارزشمند و تاریخی تملک و آزادسازی می شود، تصریح کرد: برای آزادسازی و تملک معبر صدره و سرفره  20میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده و با رعایت عرض شبکه 16 متری، این طرح صورت می گیرد.

وی کاشان خاطرنشان کرد: این پروژه قبل از فرارسیدن ماه محرم در دو لاین رفت و برگشت، از قبیل زیر سازی، جابجایی شبکه آب برق گاز، جدول گذاری و تامین روشنایی به بهره برداری خواهد رسید.

والی زاده هدف از انجام این پروژه را تسهیل در رفت و آمد به ویژه در ایام ماه محرم دانست و گفت: نخل قدیمی محله صدره و سرفره هرساله مورد توجه بسیاری از عزاداران حسینی قرار می گیرد و تعریض این معبر تاثیر شگرفی در رفع ترافیک خواهد داشت. 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/03/29
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان