باتوجه به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا: نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید

باتوجه به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا: نشست علنی با موضوع طرح سوال هفت عضو شورا لغو گردید

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان  / با توجه به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای اسلامی شهر بررسی طرح سوال هفت نفر از اعضا ازشهردار کاشان با موضوع افزایش ضریب قراردادهای عمرانی شهرداری و عدم رعایت در تنظیم قراردادها برگزار نشد.

هاشمی با بیان اینکه صورتجلسه نشست امروز به مراجع ذی ربط ارسال می شود، گفت: فوریت نشست امروز باید در دستور کار قرار بگیرد و تا زمانی که شهردار به سوال اعضای شورا دررابطه با  پروژه های عمرانی جواب ندهد هیچ دستور کار جدیدی در شورای شهر نداشته باشیم.

 علی رسول زاده عضو دیگر شورا بابیان اینکه : برای اولین بار نیست که جلسه شورا در مواقع حساس و ضروری به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا رسمیت پیدا نمی کند افزود:در دو ماه مانده به پایان شورای شهر چهارم باید مسائل شهری برای مردم شفاف سازی شود به گونه ای که در زمان تبلیغات مردم سوالاتی داشتند که کوتاهی ما در آگاهی بخشی موضوعات بوده است.

وی گفت: قانون همه چیز را مشخص کرده است و بر این اساس هفت نفر از اعضای شورای شهر سوالی از شهردار کاشان پرسیده اند ولی ایشان با عدم حضور خود و غیبت برخی ازاعضای شورا جلسه  را از رسمیت می اندازند تا فرصت های دیگر برای توسعه شهر هدر برود.

لازم به ذکر است به علت مسافرت حسین حیدریان رئیس شورای اسلامی شهر مسئولیت جلسه امروز به عهده نائب رئیس شورا بود و آقایان سیدمهدی ناظم رضوی،جواد حاجی قدیری،امیرحسین پارسا و علی هاشمی طاهری در این نشست حضور نداشتند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/03/08
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان