معرفی کتاب / اصول برندسازی در کسب و کارهای بزرگ

معرفی کتاب / اصول برندسازی در کسب و کارهای بزرگ

پایگاه خبری پیک سیلک : مسعود قرائتی/ این کتاب چیزی فراتر از یک ترجمه خوب از یک کتاب راهنمای اقتصادی است که توسط سه تن از استادان دانشگاه که بعضی از آنها تجربه عملی (مدیریت بانک ها، مشاور و مدرس برخی موسسات و نهاد های مالی کشور) را در کارنامه خود دارند، تهیه گردیده است. به جز دکتر بابک عزیزیان دو نفر دیگر دکتر سید رضا جلال زاده و دکتر عباسعلی حاجی کریمی کاشانی هستند.

این کتاب طریقه برندسازی و تاریخچه ای از برندهای بزرگ جهان و نیز آفت های برند و فضای کسب و کار را به زبان قابل فهم برای خوانندگان فارسی‌زبان توضیح می‌دهد. معرفی این کتاب ارزشمند را از زبان دیباچه پشت کتاب بخوانید:

 کتاب حاضر ترجمه آزاد از کتاب خانوم" دنیزلی یون"  با نام "برندهای بزرگ چه کاری انجام میدهند - هفت اصل ساخت برند که بهترین را از بقیه جدا می‌کنند" می‌باشد.  کتاب مذکور در میان ده کتاب برتر سال ۲۰۱۴ در حوزه بازاریابی به انتخاب وب سایت inc.com و قلم جفری جیمز بوده و امتیاز 7/4 را از وبسایت آمازون دریافت کرده است.

کتاب حاضر برای رهبران، مالکان و مدیران ارشد کسب و کار (افرادی که فرهنگ عملیات مرکزی و تجربیات مشتری یک سازمان را بر می انگیزاند)،دانشجویان(به ویژه دانشجویان مقاطع ارشد و دکترا در گرایش های مختلف رشته مدیریت بازرگانی و مدیریت اجرایی) نوشته شده است زیرا این افراد تضمین کننده به کارگیری پتانسیل کامل برند شرکت خود در حال حاضر و یا آینده ای نه چندان دور هستند. بنابراین امیدوار است  با بکارگیری پیوسته اصول ارائه شده در این کتاب بتوانید برندی قدرتمند و شایسته بسازید.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/03/04
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان