استقبال تماشاچیان چنگی به دل نمی زند

استقبال تماشاچیان چنگی به دل نمی زند

پایگاه خبری پیک سیلک/ مدیر عامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان گفت :هدف اصلی باشگاه شهرداری کاشان بومی سازی تیم ها است .

احمد شاه بالایی در مورد قابلیت ها و پتانسیل ورزش کاشان اظهار کرد: ورزش کاشان در سه رشته حرفه ای هندبال، بسکتبال و فوتبال استعداد های زیادی دارد، در رشته بسکتبال 6 یا هفت اکادمی وجود دارد که آموزش از سنین پنج سالگی تا نوجوانی صورت می گیرد و در رشته هندبال  مدارس و هیئت هندبال وظیفه استعداد یابی را بر عهده دارند.

مدیر عامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان بیان کرد:علی رغم نگاه باز دو مجموعه توزین الکتریک و باریج اسانس با توجه به نامهربانی هایی که با آن روبرو شدند خود را از صحنه ورزش جدا ساختند.

به گفته وی شرایط حال حاضر ورزش کاشان به صورتی است که اگر شهرداری خود را از صحنه ورزش کنار بکشد رسما هیچ ورزشی  به شکل قهرمانی در کاشان وجود نخواهد شد.

شاه بالایی با بیان اینکه بومی سازی ورزش موجب پیشرفت شهر در زمینه های مختلف می شود، تصریح کرد: هدف اصلی باشگاه شهرداری کاشان بومی سازی تیم ها است و در لیگی که گذشت در تیم بسکتبال چهار بازیکن بومی از هشت بازیکن، در فوتبال هشت بازیکن از 22بازیکن، در هندبال 7بازیکن از15بازیکن و در والیبال بانوان تمام بازیکنان بومی بودند.

شاه بالایی افزود: یک مزیت مهم برای تیم های بسکتبال ورود بازیکنان خارجی است که به تیم ها انگیزه می دهد موفق تر عمل کنند، تیم شهرداری کاشان نیز با جذب یک یا دو بازیکن می توانست بنیه اش را قوی تر کند و متمرکز تر به بازی ها بپردازد.

مدیر عامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان در ادامه بیان کرد: برای تیم های سه گانه ورزشی کمتر از چهار میلیارد تومان اعتبار صرف شده است، که نشان می دهد با هزینه ای اندک می توان ورزش قهرمانی را در یک شهر رواج داد، کما اینکه امسال شاهد قهرمانی هندبال کاشان در لیگ برتر بودیم.

وی با اشاره به بهسازی سالن ورزشی هفت مهر گفت:350میلیون تومان هزینه پارکت سالن هفت مهر شد تا در این سالن به صورت اختصاصی تیم های شهرداری کاشان به بازی بپردازند.

شاه بالایی با توجه به رقابت های فوتبال و حساسیت مسابقات حضور تماشاچیان در ورزشگاه را مکفی ندانست  و بیان کرد: استقبال تماشاچیان از فوتبال چنگی به دل نمیزند و اگر از حمایت بیشتر تماشاچیان برخوردار بودیم چه بسا به رقابت های لیگ دسته یک راه می یافتیم.

وی  بُعد مسافت - با وجود وسایل نقلیه رایگان - فرهنگ مردم و عدم استقبال آنان از ورزش بومی و حرفه ای، عدم تبلیغات مناسب، نوپا بودن و ناشناخته بودن تیم را از علل اصلی عدم استقبال تماشاچیان فوتبال در ورزشگاه امیرکبیر برشمرد.   

شاه بالایی افزود: ایجاد چارت سازمانی برای تیم های ورزشی و تبلیغات گسترده و فرهنگ سازی در زمینه ورود تماشاچیان به ورزشگاه ها باعث پیشرفت و سازمانی شدن تیم های شهرداری و توسعه ورزش قهرمانی در سطح کاشان خواهد شد.

وی تاکید کرد: برای به نتیجه رسیدن و بارور شدن ورزش کاشان غیر از شهرداری باید بقیه ارگان ها نیز ورود کنند و با حمایت مالی سرمایه گذاران و همدلی مسئولان و مردم است که ورزش کاشان پیشرفت خواهد کرد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/31
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان