آخرین نشست خبری فرماندار قبل از انتخابات/ همه چیز آماده و مهیاست

آخرین نشست خبری فرماندار قبل از انتخابات/ همه چیز آماده و مهیاست

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک: مسعود قرائتی/ مومنیان فرماندار و معاون استاندار ظهر چهارشنبه 27/2/96 در نشستی خبری با حضور خبرنگاران رسانه‌های محلی آخرین آمار و تمهیدات این فرمانداری را به اطلاع میرساند.

وی تعداد شعبه ثابت و سیار شهرستان را ۲۷۴ واحد ذکر نمود که تنها دو واحد سیار می‌باشد تعداد واحدهای الکترونیک ۱۸۹ عدد و مختص انتخابات شورا می باشد. اخذ آراء ریاست جمهوری به صورت دستی خواهد بود. تعداد ۸۰۰۰ نفر عوامل اجرایی فرآیند را پشتیبانی می نمایند و هیئت های نظارت ۱۲۰۰ و ۱۳۰۰ نفر می باشند.

ایشان در ادامه تعداد واجدین رای را در استان 3497000 نفر و رای اولی های استان را ۷۹ هزار نفر اعلام نمود این تعداد در کاشان طبق سرشماری سال ۹۵ ، دویست و سی  هزار و نفر و رای اولی های شهرستان ۵۶۰۰ نفر می‌باشد. اداره آموزش و پرورش برنامه های خوب و مفرحی را برای رای اولی ها تدارک دیده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در ادامه گفت : در شهرها محدودیتی برای شرکت مسافرین غیر بومی در رای دادن به شورا وجود ندارد اما در روستاها این محدودیت اعمال می‌شود،  بدین صورت که عوامل پای صندوق، بومی انتخاب شده و آنان با شناختی که از اهالی دارند از این کار جلوگیری می‌نمایند.

مومنیان به افزایش مشارکت زنان در شوراها اشاره نمود

 وی رشد این حضور را در شهر ۵۰ درصد و در روستا ۲۳ درصد خواند. مومنیان در پایان آخرین تغییرات نفرات شورای اسلامی شهرستان کاشان را اینگونه بیان نمود: تعداد تایید صلاحیت شدگان ۱۵۳ نفر انصرافی ها تا این ساعت ۳۶ نفر که با این حساب نهایتا ۱۴۰ نفر تایید صلاحیت شده در صف انتخاب هستند تعداد رد صلاحیت شدگان تنها ۹ نفر بوده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/28
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان