آغار تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و رو ستا از بیستم اردیبهشت96

آغار تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و رو ستا از بیستم اردیبهشت96

پایگاه خبری پیک سیلک / دبیر ستاد انتخابات شهرستان کاشان از آغاز تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 24  روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 خبر داد.

هنرمندی گفت: از مجموع 731 دواطلب ثبت نامی برای 7 حوزه شهری و 58 حوزه روستایی 594 نفر تایید صلاحیت شده اند تا برای 39 کرسی شورا در شهرها و 190 کرسی روستاها رقابت کنند.

هنرمندی ادامه داد: از مجموع 293 داوطلب ثبت نام کننده در 7 شهر کاشان 21 نفر ردصلاحیت شده و تاکنون 38 نفر نیز انصراف داده اند.

وی تعداد نامزدهای شورای شهر کاشان را 153 نفر ذکر کرد و گفت: از میان 185داوطلب ثبت نام کننده 9 نفر ردصلاحیت شده وتاکنون 23 نفر نیز انصراف داده اند.

هنرمندی افزود: تعداد نامزدهای شهر کامو وچوگان 13 نفر، جوشقان قالی 10 نفر، مشکات 8 نفر، نیاسر 16نفر ، قمصر 22 نفر و برزک 17 نفر در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رقابت می کنند.

شایان ذکر است مهلت قانونی تبلیغات انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از تاریخ ذکر شده تا ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 28/02/95 ادامه خواهد داشت.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/21
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان