اختصاص شصت میلیارد ریال برای جاده برزک و کمربندی کاشان

اختصاص شصت میلیارد ریال برای جاده برزک و کمربندی کاشان

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک :با اشاره به پیگیری های به عمل آمده در سال 95 و کسب موافقت های اولیه، از تامین اعتبار مورد نیاز برای دو پروژه مهم جاده ای در منطقه کاشان و آران و بیدگل خبر داد..
وی افزود: با برنامه ریزی بعمل آمده و اعتبار تامین شده باید در سال جاری شاهد افتتاح پروژه كنارگذر شرقی كاشان و آران بيدگل و شروع دوبانده شدن جاده برزك از محل گردنه نابر باشیم.
 تعیین مکان برای گمرک کاشان
ساداتی نژاد همچنین با اشاره به برگزاری نشستی با کرباسیان رئیس گمرک کشور برای رفع مشکلات گمرک کاشان گفت: با بررسی مسائل گمرک کاشان، اصلی ترین مشکل آن نداشتن ساختمان و مجوز واردات بود که در این جلسه موافقت شد طی هفته آینده تیم تخصصی از گمرک کشور به منطقه اعزام شود تا نسبت به صدور مجوز واردات به گمرک کاشان اقدام نماید.
وی خاطر نشان کرد: در این بازدید مقرر شد درباره بحث مکان و زمین برای احداث ساختمان گمرک در شهرک امیر کبیر تصمیم گیری شود و تا تکمیل ساختمان از ظرفیت های بخش خصوصی برای انبار و سایر قسمت های مورد نیاز استفاده شود.
 موافقت با ارتقا بانک توسعه صادرات کاشان 
نماینده کاشان و آران و بیدگل تصریح کرد: در گفتگو با مدیر عامل بانک توسعه صادرات با ارتقا بانک توسعه صادرات کاشان از باجه به شعبه موافقت شد و قرار شد در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه امسال با حضور مدیر عامل بانک توسعه صادرات در کاشان این ارتقا انجام شود تا موجب خدمات بیشتر به صاحبان صنایع منطقه شود.
توسعه صادرات غیر‌نفتی و گسترش مبادلات تجاری و اقتصادی باسایر کشورها رسالت بانک توسعه صادرات ایران است..

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/18
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان