آمادگی ستاد بحران کاشان برای بروز سیل

آمادگی ستاد بحران کاشان برای بروز سیل

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک :معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: بدون داشتن نگاه جزیره ای در هنگام بحران ها تمامی دستگاه ها،  امکانات خود را در راستای حل مشکلات استفاده کنند.

با اشاره به سیل در روستاهای کاشان در 48 ساعت گذشته تصریح کرد: براساس جلسات ایمنی شهر و توانمندی دستگاه ها و افراد باید در مواقع این حوادث کمترین آسیب متوجه مردم شود و گزارش های عملیاتی در راستای چگونگی خدمت رسانی به شهروندان مورد ارزیابی کارشناسانه قرار بگیرد.

مومنیان با تشکر از اقدامات انجام شده در هنگام بروز سیل در روستاهای کاشان گفت: یک تخلف و بی توجهی،  تلاش دولتمردان و دستگاه ها را زیر سوال می برد و نارضایتی مردم را بدنبال دارد.

وی تاکید کرد هرچه زودتر میزان خسارات های سیل در سطح شهرستان کاشان برآورد شود تا در جهت تامین اعتبارات بحران سالجاری بتوانیم آن را تامین کنیم.

فرماندار کاشان بر پیگیری برگزاری مانور بیمارستان شهید بهشتی،  مشکل آب شرب قمصر، حل مشکلات چاه های آب اضطراری،  ترافیک شهر نیاسر در ایام گردشگری، حل مشکلات نقاط حادثه خیز مانند محور اردهال، تاکید کرد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/18
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان