مشارکت 200 نیرو در مراکز مخابرات شهری و روستایی کاشان در روز انتخابات

مشارکت 200 نیرو در مراکز مخابرات شهری و روستایی کاشان در روز انتخابات

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک : مسوول کمیته مخابرات و ارتباطات ستاد انتخابات شهرستان کاشان گفت: 200 نیرو در روز انتخابات در شش مرکز پرظرفیت شهری و 36 مرکز روستایی مخابراتی در شهرستان کاشان سرویس دهی خواهند کرد.

قاسمعلی سلوکی با بیان اینکه تجهیزات لازم در روستاها نصب شده است، گفت:: تنها روستای یحیی آباد در بخش مرکزی کاشان فاقد امکانات ارتباطی است که آن هم به صورت صندوق سیار برای جمعیت حدود 30 خانوار خدمت رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه 215 هزار شماره تلفن ثابت در سطح شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: 175 هزار شماره با ضریب نفوذ تلفن ثابت 45/50 درصد (پنجاه ممیز چهل و پنج ) مشغول به کار است.

سلوکی خاطرنشان کرد: بیش از 184 هزار نفر شماره موبایل همراه اول با ضریب نفوذ تلفن همراه اول 36/53 درصد (پنجاه و سه ممیز سی و شش ) در هفت شهر شهرستان کاشان وجود دارد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/14
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان