تیم شهرداری کاشان قربانی بازی های نیمه تمام

تیم شهرداری کاشان قربانی بازی های نیمه تمام

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک : دیدار دو تیم شهرداری کاشان و شهرداری فومن از سری مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور، در کاشان پیگیری شد و این دیدار با نتیجه یک بر یک نیمه تمام ماند.

 بازیکنان شهرداری فومن نیمه اول را با برتری یک برصفر به رختکن رفتند و در نیمه دوم حملات پی درپی شهرداری کاشان موجب شد تا گل مساوی از روی نقطه پنالتی به ثمر برسد.

این پنالتی سبب شد تا بازیکن خاطی شهرداری فومن با اعتراضات بیش از حد به سمت داور حمله ور شده و او را مورد ضرب قرار دهد وهمچنین جو ورزشگاه توسط نیمکت نشینان فومنی متشنج شود.

با دخالت نیروی انتظامی و ناظر بازی ، داور از زمین بیرون برده شد و بار دیگر کاشانی ها قربانی بازی نمیه تمام شدند.

این برای دومین بار است که نیمه تمام ماندن بازی در کاشان اتفاق می‌افتد. کاشانی‌ها هفته گذشته میزبان تیم داماش گیلان بودند و درحالی که 3-0 پیش بودند، داور به سبب اغتشاشات تماشاچیان داماش بازی را نیمه تمام گذاشت و این بار نیز بازی در دقایق پایانی نیمه تمام گذاشته شد تا منتظر رای کمیته انضباطی باشیم.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/14
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان