سرانه فضای سبز کشور 15 متر مربع و در کاشان 28.9 متر مربع است

 سرانه فضای سبز کشور 15 متر مربع و در کاشان 28.9 متر مربع است

به گزارش پیک سیلک: حميدرضا مميز در آيين افتتاح ساختمان اداري سازمان پارک ها و فضای سبز گفت: ساختمان جديد سازمان پارک ها و فضاي سبز به مساحت 20 هزار متر مربع و با 800 متر مربع زير بنا در دو طبقه در مجاورت پارک لاله احداث شده است.

وی ادامه داد: براي استفاده از پساب تصفيه شده شهري از تصفيه خانه فاضلاب کاشان به داخل شهر 14 کيلومتر لوله گذاري با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد تومان انجام شده است.

مميزادامه داد: فضاي سبز شهري کاشان 840 هکتار و کمربند سبزشهري 300 هکتار است که تا پايان سال 20 هکتار ديگر به فضاي سبز شهري افزوده مي شود.

وي تاکيد کرد: سرانه فضاي سبز در کشور 15 متر مربع است که اين سرانه در کاشان 28.9متر مربع مي رسد که اين امر به دليل حجم عظيمي از جنگل کاري هاي اطراف شهر است.

مديرعامل سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري کاشان تاکيد کرد: طي چهار سال گذشته تعداد بوستان هاي شهر کاشان از 42بوستان به 60 بوستان افزايش پيدا کرده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/13
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان