در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو صورت گرفت: «زنگ شهروندی» برای دانش آموزان منطقه 5 کاشان به صدا در آمد

در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو صورت گرفت: «زنگ شهروندی» برای دانش آموزان منطقه 5 کاشان به صدا در آمد

به گزارش پیک سیلک: تعداد 250 دانش آموز مقطع ابتدایی مدرسه دخترانه سمیه و ابوذر از راوند و همچنین مدرسه دخترانه قاضی طباطبایی طاهرآباد در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو با موضوع «بازیافت» و آموزش شهروندی « تفکیک زباله تر و خشک» آشنا شدند.

در نخستین روز جشنواره دانش آموزان در قالب طنز توسط گروه هنری کاشانه با آموزش شهروندی توانستند با وسایلی که به عنوان زباله خشک و تر کاربری دارند آشنا شوند.

 همچنین در قالب کارگاه خلاقیت و برپایی نمایشگاهی از محمد خاکی با وسایل بازیافتی و وسایلی که قابل استفاده و تزئینی در منزل استفاده می شود دانش آموزان آموزش های لازم را دیدند.

مسابقه ورزشی دارت نیز با موضوع آموزشی شهروندی با محوریت بازیافت، دانش آموزان با پرتاب تیر حلقه های دارت توانستند زباله های تر از خشک را تفکیک کنند.

گفتنی است که به مناسبت هفته فرهنگ شهروندی «زنگ شهروندی» به مدت پنج روز تا 13 اردیبهشت ساعت 8 تا 10 صبح در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار می شود.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/12
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان