جشنواره هفته فرهنگ شهروندی در کاشان

جشنواره هفته فرهنگ شهروندی در کاشان

به گزارش پیک سیلک به نقل از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان: این جشنواره به مناسبت هفته دوم اردیبهشت ماه هفته فرهنگ شهروندی و به همت این سازمان فعالیت خود را در زمینه های حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست و هوای پاک، آپارتمان نشینی و همسایگی, بازیافت و...آغاز کرده است.

در نخستین برنامه زنگ شهروندی به همت فرهنگسرای المهدی(عج) این سازمان در مجموعه شهربانو با حضور دانش آموزان مقطع ابتدایی منطقه پنج و با رویکرد آموزش بحث بازیافت تا 13 اردیبهشت ماه اجرا می شود.

«شهروندنامه» عنوان منشور آپارتمان نشینی است که توسط فرهنگسرای علامه فیض کاشانی در مناطق چهار و پنج شهری با هدف تبیین هنجارهای اخلاقی و رفتاری زندگی آپارتمانی در مناطقی نظیر شهرک خاتم الانبیا، مجتمع سایپا و...به مرحله اجرا گذاشته می شود.

علاوه بر این فرهنگسرای علامه فیض کاشانی در نظر دارد نمایشگاه شهروندی را در قالب کاریکاتور تا نیمه اردیبهشت ماه با موضوع حمل و نقل و ترافیک در مناطق یک و سه شهری به عنوان برنامه دیگر هفته فرهنگ شهروندی برپا کند.

ایستگاه شهروندی برنامه دیگر این هفته است که توسط فرهنگسرای معراج با دربرگیری بخش هایی چون همایش, کارگاه آموزشی و مسابقه در شامگاه 14 اردیبهشت ماه از ساعت 20:30 در پارک ملت برگزار می شود.

بادکنک های شهروندی عنوان جشن هنری نمایشی است که اجرای آن توسط فرهنگسرای مهر در 15 اردیبهشت ماه از ساعت 17 در پارک بزرگ شهر با هدف حمایت از محیط زیست و هوای پاک صورت می گیرد.

«شهروندان بافرهنگ» نیز نام حرکتی است که در قالب تبلیغات شهری و فضای مجازی در مناطق پنج گانه شهری توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان انجام می پذیرد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/12
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان