نمی توان با شعار، کار و نان تولید کرد

نمی توان با شعار، کار و نان تولید کرد

به گزارش پیک سیلک: حمیدرضا مومنیان در بازدید از شرکت مهفام جام و دیدار با کارگران این شرکت به مناسب هفته کار و کارگر اظهار کرد: رونق صنعت اشتغال کشور با حضور سرمایه گذاران و تلاش کارگران محقق می شود.

وی با بیان اینکه حوزه اقتصاد شعاری نیست و نمی توان با شعار، کار و نان تولید کرد، افزود: بدون داشتن مبنای صحیح و مکانیزم اصولی و برنامه و منابع نمی توان صرفا با شعار چند میلیون شغل ایجاد کرد.

وی یکی از عوامل ایجاد موج بیکاری را اشتغال آفرینی های هیجانی دانست و گفت: برخی بدون داشتن برنامه های مشخص از آمار بالای اشتغال در تبلیغات انتخاباتی خود سخن می گویند.

مومنیان با تاکید بر اینکه نباید دستاوردهای دولت دستمایه جناح بازی ها شود افزود: مردم دیگر بر اساس تحریک احساسات رای نمی دهند و در این سال ها نشان داده اند که به برنامه های کسانی رای می دهند که حاصل کار کارشناسی، و استفاده از نظرات متخصصان و اساتید و نخبگان باشد.

فرماندار کاشان تصریح کرد: تمام خواسته های اشتغالزایی کاشان را نمی توان در صنعت محقق نمود و ظرفیت های بسیاری خارج از این حوزه مانند گردشگری و ... وجود دارد که در حال رشد و توسعه آن هستیم.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/12
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان