انتخابات نماینده تاکسیرانان کاشانی برگزار می شود

 انتخابات نماینده تاکسیرانان کاشانی برگزار می شود

به گزارش پیک سیلک : سرپرست سازمان تاکسیرانی کاشان گفت: انتخابات نماینده تاکسیرانان کاشانی درهفته دوم اردیبهشت ماه برگزارمی شود.

وی مهمترین هدف از برگزاری این انتخابات را مشارکت تاکسیرانان در روند ارتباط مستمر با سازمان دانست و تصریح کرد:  این کمیته نیز مرکب از نماینده تاکسی داران داری پروانه تاکسیرانی، نماینده شهرداری کاشان و نماینده شورای اسلامی شهر کاشان است و رای نهایی را این گروه اعلام می کند.

عرفان با بیان اینکه فردی که قرار است نماینده تاکسیرانان شود باید از آخرین شرایط و فضای پیرامونی این شغل مطلع باشد، خاطر نشان کرد: حداکثر سن ۶۵ سال، نداشتن سابقه محکومیت، داشتن پروانه معتبر تاکسیرانی، دارا بودن حسن شهرت، مدرک تحصیلی دیپلم، نداشتن سوابق تخلفاتی نوع یک، و دارا بودن حداقل ۵ سال سابقه فعالیت در تاکسیرانی از شرایط خاص و عمومی کاندید شدن برای انتخابات نماینده تاکسیرانان است.

به گفته وی این انتخابات کاملا با استانداردهای مشخص و آشنا برگزار می شود و صندوق ها و تعرفه های خاص برای رای دهندگان در نظر گرفته شده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/12
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان