موانع ورودی و خروجی کنارگذر شرقی کاشان و آران و بیدگل رفع شد

موانع ورودی و خروجی کنارگذر شرقی کاشان و آران و بیدگل رفع شد

دفتر نمایندگی کاشان و آران و بیدگل به نقل از ساداتی نژاد اعلام داشت : این کنارگذر در دو نقطه‌ی ورودی و خروجی با موانع و مشکلاتی مواجه شده بود که با پیگیریهای بعمل آمده و همکاری مسئولان مشکل آزادسازی یک هزار و 800 متر آغازین آن در جنب دارالسلام کاشان در سال قبل رفع شد.
وی افزود: از کیلومتر 30 به بعد این محور که عملیات راه سازی در آن از ابتدای پروژه تاکنون بدلیل مشکل منابع طبیعی و عدم اخذ مجوز عبور از تاغ زارها غیرفعال و متوقف بود با رفع موانع قانونی آغاز شد.
ساداتی نژاد با اشاره به تکمیل زیرسازی مسیر کنار پادگان شهید کبریایی در این محور به طول تقریبی 6 کیلومتر، خاطر نشان کرد: در صورت ادامه مستمر عملیات راه سازی، این پروژه مهم در نیمه دوم سال جاری می تواند به بهره برداری برسد.
گفتنی است کنارگذر شرقی کاشان و آران و بیدگل به طول 45 کیلومتر از دارالسلام کاشان شروع می شود و با گذشتن از جاده ابوزیدآباد، جاده شهرک صباحی بیدگلی، پادگان شهید کبریایی، سفید شهر و شهر مشکات به اتوبان قم-کاشان متصل می گردد و نقش مهمی در کاهش ترافیک شهرستان های کاشان و آران و بیدگل خواهد داشت.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/02/02
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان