فرماندار کاشان: صیانت از آراء وظیفه همگان است

فرماندار کاشان: صیانت از آراء وظیفه همگان است

جلسه ستاد امنیت انتخابات استان اصفهان ویژه شهرستان های شمال استان برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به میزبانی فرمانداری ویژه کاشان برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار کاشان در این جلسه اظهار کرد: برنامه ریزی برای تامین نیروی محافظ آماده و آموزش دیده برای حفاظت شعب اخذ، تامین امنیت مراسم های عمومی، سخنرانی های تبلیغاتی نامزدها، اتخاذ تدابیر و تمهیدات حفاظتی حتی الامکان برای حضور نامزدهای انتخاباتی باید انجام گیرد.

فرماندار کاشان تصریح کرد: برگزاری جلسات لازم به منظور توجیه روسای ستادهای تبلیغاتی نامزدها در جهت پیشگیری از تنش های حاصل از رقابت های خارج از ضابطه قوانین و مقررات و تامین آرامش تبلیغی در سطح شهرستان می تواند بر فراهم کردن یک فضای انتخاباتی سالم و آرام و حضور گسترده مردم کمک کند.

مومنیان گفت:  صیانت از آرا وظیفه همه مسوولان و برگزارکنندگان انتخابات در کشور می باشد که این امر با برگزاری جلسات هماهنگی بین کمیته ها و رصد رخدادها در ایام تبلیغات ،روز انتخابات ودر هنگام  شماراش آراء محقق می گردد.

در این جلسه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ، مدیرکل دفتر امنیتی استانداری، جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان حضور داشتند. شهرستان های شمال استان اصفهان شامل کاشان ، آران و بیدگل ، نطنز ، نائین و خور و بیابانک میباشد.

فرمانداران و اعضای شورای تامین این شهرستان ها در جلسه حضور داشتند و فرمانداری کاشان میزبان آن بود.

 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/31
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان