100هزارمترمربع آسفالت جدید، فرش راه مسافران نوروزی در منطقه چهارشد

100هزارمترمربع آسفالت جدید، فرش راه مسافران نوروزی در منطقه چهارشد

100هزارمترمربع آسفالت جدید، فرش راه مسافران نوروزی در منطقه چهارشد

 

شهردار منطقه 4، با اعلام این خبرگفت :بمنظور بهسازی وتوسعه معابر، روان سازی ترافیک، تسهیل در تردد گردشگران وسهولت دسترسی به آثار تاریخی منطقه از جمله باغ تاریخی فین وتپه های سیلک نسبت به احداث راههای دسترسی جدید وبهسازی معابر در مسیر های گردشگری منطقه اقدام شده است.

محمد علی پیراسته احداث بلوار 36متری الهیه، تکمیل بلوار باقر العلوم ، بهسازی و آسفالت خیابان خواجه مجد الدین(کلاته)بهسازی مسیر خیابان حیدری در محله مصلی فین و بهسازی کوچه ها و معابر ورودی محوطه باستانی سیلک  را از جمله این اقدامات در اسفندماه 1394برشمرد که با مشارکت حوزه های معاونت عمران و سازمان خدمات موتوری شهرداری و منطقه چهار صورت پذیرفته است.

وی در ادامه به تراش و روکش مجدد آسفالت بلوار امام رضا و زیرسازی و آسفالت باند کندرو بلوار در محدوده منطقه چهار توسط حوزه معاونت عمران شهرداری اشاره نمود وافزود: از دیگراقدامات انجام شده تعریف مسیر جدید ی در انتهای خیابان خواجه مجد الدین (کلاته) جهت رفع گره ترافیکی سال گذشته وزیر سازی و آسفالت آن بوده است.

رئیس ستاد اسکان مسافرین منطقه چهار در خاتمه یاد آور شد: جمعا 100هزار مترمربع آسفالت جهت اجرای پروژه های مطرح شده پخش و اجرا شده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1395/11/17
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان