در نشست مشترک خدمتی و رضا زاده .. تفاهم نامه آموزش پرورش و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری امضا شد

در نشست مشترک خدمتی و رضا زاده .. تفاهم نامه آموزش پرورش و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری امضا شد

در نشست مشترک خدمتی و رضا زاده .. تفاهم نامه آموزش پرورش و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری امضا شد

 

آموزش و پرورش و سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري کاشان در نشستی با حضور معاونت ها، مديران و رئيس آموزش و پرورش و مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري کاشان در سالن جلسات اين سازمان تفاهم نامه امضا کردند.

مدیر آموزش و پرورش کاشان نخستين نتيجه انعقاد تفاهمنامه را قرار گرفتن در آستانه  دهه مبارک فجر در سایه همکاري و همدلي في مابين اين دو مديريت عنوان کرد و اظهار داشت: در پيش رو داشتن اين ايام الله را به فال نيک ميگيريم و امیدواریم سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري با همپوشانی و همچنین برجسته کردن نقاط قوت و کاستن از نقاط ضعف رفع یکدیگر به ظرفيت سازی امور فرهنگی مورد تفاهم هم بپردازند.

 همچنین مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري کاشان پس از امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: برخي تفاهم نامه هاي في ما بين دستگاه هاي اجرايي فقط بر روي کاغذ ماندگاری دارند بنابراین جهت رفع اين دغدغه ضمن رصدشدن برنامه ها به صورت ماهانه کارگروه عملياتي با حضور نماينده تام الاختيار نیز باید تشکيل و گزارش آن به مديران ارشد دو دستگاه اعلام شود.

رضازاده يکي از دغدغههاي بخش خصوصي در حوزه فرهنگ و آموزش و تشکيل «خانههاي فرهنگ» را هزينه هاي پرداختي بالاي اجاره دانست و جهت تشکيل و راه اندازي «مدرسه  فرهنگ شهروندي» بصورت منطقه اي در راستاي اجراي برنامه هاي آموزش شهروندي مدنظر سازمان شد و در این راستا استفاده بهينه از مدارس و مجموعه هاي در اختيار مديريت آموزش و پرورش را در جهت تشکيل و راه اندازي «مدرسه  فرهنگ شهروندي» بصورت منطقه اي با همیاری و همکاری آموزش و پرورش را پیشنهاد کرد.

به گفته وی راهاندازي «مدرسه  شهروندي» در حوزه هاي مختلفي چون فرهنگ ترافيک، آپارتمان نشيني، استفاده از فضاهاي مجازي و شبکههاي اجتماعي، فرهنگ استفاده مطلوب از فضاي سبز، زباله و پسماند، فرهنگ ساخت و ساز ساختمان ها بر اساس معماري اسلامي – ايراني مي تواند در راستاي ارائه الگوي جديد و مطلوب جهت شهروندان تاثير بسزايي در فرهنگ سازي عمومي داشته باشد. محمود خدمتی نیز در ادامه پاسداشت يکصدمين سال آموزش و پرورش نوین درکاشان، بزرگداشت محتشم کاشاني با به صدا درآمدن زنگ محتشم در نخستين روز محرم را از ويژه برنامههاي مهم اين مديريت در سال آینده برشمرد.

 به گفته مدیر آموزش و پرورش کاشان، آموزش و پرورش محلي براي سرمايهگذاري توسعه کشور است و اميدواريم در راستاي پيشرو اهداف نظام بتوانيم از اين فضاهاي آموزشي به نحو شايسته استفاده کنيم. وي با اشاره به امضای این تفاهم نامه تصریح کرد: آسيبشناسي اجتماعي، برگزاري دورههاي آموزشي با فرهنگسازي مطلوب نيز بايد با برنامهريزي درست و با هماهنگي برخي مديران مدارس در شيفتهاي غير درسي مورد بررسي قرار گيرد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1395/11/17
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان