مجتبی رضازاده : کاشان دارای فرهنگ سراي بانوان و خانواده می شود

مجتبی رضازاده : کاشان دارای فرهنگ سراي بانوان و خانواده می شود

مجتبی رضازاده : کاشان دارای فرهنگ سراي بانوان و خانواده می شود

 

مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري کاشان از اختصاص درصدي از بودجه سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري به امور بانوان و خانواده در قالب 25 عنوان و برنامه خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمام فرهنگی ورزشی شهرداری مجتبی رضازاده که در جلسه اتاق فکر «بانوان و خانواده» سازمان سخن می گفت نقش اساسي بانوان در خانواده و جامعه را بي بديل و بسيار تاثيرگذار دانست و افزود: يکي ازاستراتژي هاي اين سازمان حضور فعال بانوان در عرصه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، هنري و ورزشي است که بايد آسيب هايشان مورد بررسي و احصا شود.

وی با یادآوری اینکه راه اندازي فرهنگ سراي بانوان و خانواده يکي از برنامه هاي پيش بيني شده سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري در سال آينده است تصریح کرد: اجراي طرح مشاغل خانگي و کارآفريني، برگزاري کارگاه هاي تحکيم بنيان خانواده، جشنواره ها، همايش ها و همچنين برنامه هاي تفريحي و ورزشي از جمله سر فصل هاي اجرايي سازمان در امور بانوان و خانواده است و در عین حال اجراي طرح هاي جديد مسائل روز جامعه، پرداختن به آسيب ها و معضلات فرهنگي ناشي از دجالواره ها در حوزه بانوان و خانواده، تقويت حجاب در بين بانوان را از جمله برنامه هايي است که امور بانوان و خانواده بايد به آن بيشتر توجه کند.

همچنین در این نشست محمد علي يوسفي- معاون فرهنگی سازمان-نیز با اشاره به اينکه سلامت در خانواده به عهده زنان است و سبک زندگي ما بايد در تغذيه سالم با مديريت همسران و بانوان در خانواده اصلاح شود افزود: پژوهش در پايش سطح کيفيت زندگي و شناسايي اولويت هاي شاخص از برنامه هاي پيش بيني شده در امور بانوان و خانواده سازمان ارزیابی می شود.

به گفته یوسفی ايجاد نمايشگاه ويژه بانوان، اشتغالزايي بانوان، حمايت از مجموعه هاي فعال بانوان، شناسايي و بکارگيري بانوان نخبه در زمينه هاي علمي، قرآني، هنري، ورزشي، عدم موازي کاري در اجراي برنامه ها، انتخاب يک شهروند نمونه در پيگيري رفع معضلات و شناسايي خانواده هاي بي بضاعت در محلات، برگزاري اردوهاي سياحي و زيارتي، تشويق بجاي تنبيه، پوشش متحد الشکل براي بانوان کارمند، تهيه نشريه ويژه بانوان و انتخاب و دعوت از بانوان صاحب نظردر حوزه هاي مختلف از جمله پيشنهادات و نقطه نظرات بانوان در اين اتاق فکر بود.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1395/11/17
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان