افزایش عرضه و کاهش قیمت مرغ در ماه محرم و صفر

افزایش عرضه و کاهش قیمت مرغ در ماه محرم و صفر

افزایش عرضه و کاهش قیمت مرغ در ماه محرم و صفر

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری کاشان گفت: تأمین گوشت ، مرغ و لبنیات مردم به خصوص در ایام محرم و صفر در شرایط مطلوب می باشد و نه تنها هیچ گونه افزایش قیمت نخواهیم داشت بلکه پیش بینی می شود با افزایش عرضه مرغ قیمت ها کاهش داشته باشد.
خاندایی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی عرضه قطعات مرغ تأکید کرد: عرضه فله ای قطعات مرغ به خصوص قطعات موسوم به زعفرانی ممنوع می باشد. شرایط عرضه تحت نظارت کامل بوده و به کمک مصرف کنندگان با هرگونه تخلف به شدت برخورد خواهیم کرد.
وی یادآور شد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آمادگی دارد به تخلفات رسیدگی کند. اگر چه بعضی از جریمه ها بازدارنده نیست و پیشنهادهای اصلاحی به مراجع قانونی ارائه شده است ولیکن در حال حاضر اگر فردی تخلف نموده و بر تخلف خود اصرار کند ناچار خواهیم بود که نسبت به پلمپ واحد مربوطه اقدام قانونی را به عمل آوریم. معاون فرماندار افزود: تلاش ما این است که با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی کاری کنیم که هیچ تخلف به خصوص در حوزه عرضه مواد غذایی اتفاق نیافتد. با این وجود ضروری است که اتحادیه و اصناف نیز با استفاده از ابزارهای نظارتی وضعیت بازار را رصد نموده و شرایط را کنترل کنند.
خاندایی با اشاره به نامگذاری سال در خصوص اقتصاد مقاومتی تأکید کرد: دولت تلاش کرده است تا قیمت ها به ثبات رسیده و تورم کاهش یابد. از اینرو ضروری است تا بازار و کسب و کار نسبت به افزایش فروش و کاهش سود دریافتی تدبیر نموده تا مشکلات ناشی از رکود را پشت سر بگذاریم. وی گفت: عضویت رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده در کارگروه تنظیم بازار و دیگر کارگروههای شهرستان نشان از جایگاه مردم و حقوق آنها در ارکان تصمیم گیری داشته و هدف از همه این اقدامات جلب رضایت شهروندان می باشد.

 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1395/11/16
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان