احداث پارک بانوان و پارک مسافر

احداث پارک بانوان و پارک مسافر

رپرست شهرداری کاشان تأکید کرد
عزم مدیریت شهری برای احداث پارک‌ «بانوان» و «مسافر»
محمدرضا قنبری در نشست علنی شورای اسلامی شهر با قدردانی از تلاش‌های 21 ماهه حسن بخشنده امنیه و تقدیر از اعتماد شورای اسلامی شهر بیان کرد: در نخستین مرحله، مکاتباتی با مدیران واحدهای مختلف ستادی، مناطق و سازمان‌‌ها انجام شده تا فهرست کامل پروژه‌های خود را همراه با اعتبارات آن اعلام کنند تا بر اساس اولویت‌بندی نسبت به انجام آن اقدام شود.
وی، در خصوص پروژه‌های نیمه تمام عنوان کرد: تکمیل این پروژه‌ها که بعضا مدت‌هاست که رها شده، در دستور کار قرار گرفته است؛ پروژه‌هایی نظیر ساختمان جدید شهرداری و تکمیل رینگ ترافیکی شهر باید هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شود.
سرپرست شهرداری کاشان همچنین با اشاره به بازدید از پروژه‌هایی نظیر پروژه چارسو، برگزاری جلسات با سرمایه‌گذار و بحث پیرامون موضوعات مختلف آن را متذکر شد.
قنبری، از آغاز فرآیند احداث پارک مسافر به عنوان اسکان اضطراری به احتمال فراوان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: پروژه پارک بانوان نیز به عنوان یکی از مطالبات جدی، در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
وی، با اشاره حادثه‌خیز بودن منطقه کاشان و دربرگیری انواع مخاطرات طبیعی، بر اهمیت پدافند غیرعامل و الزامات آن تأکید و عنوان کرد: متأسفانه ناوگان موتوری کاشان در این زمینه ضعیف است و وضعیت کنونی با توجه به مسئولیت کاشان به عنوان معین شهرهایی مانند، قم، نطنز و... در این حوزه شایسته نیست.
سرپرست شهرداری کاشان تصریح کرد: باید هر چه سریع‌تر نسبت به بهسازی و نوسازی ناوگان و خرید و تأمین تجهیزات و امکانات اقدام شود چنانکه طی روزهای گذشته نخستین گام‌ها در راستای خرید برخی از تجهیزات حوزه مدیریت بحران برداشته شده است.
قنبری، با اشاره به خریداری قیر، از شدت یافتن عملیات اجرای آسفالت طی هفته آینده خبر داد و افزود: البته عملیات آسفالت در معابری نظیر بلوار معمار حسن آبادی آغاز شده و این روند به صورت مستمر انجام می‌شود.
وی، همچنین در خصوص نقاط دارای گره ترافیکی بیان کرد: فرآیند آزادسازی حدود 6 نقطه دارای گره ترافیکی با اختصاص اعتبارات مناسب می‌توان صورت گیرد و بسیاری از مشکلات در این زمینه را مرتفع کرد.

مدیریت سایت
توسط: مدیریت سایت 1402/05/13
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان