آبرسانی به روستاهای کاشان با تانکر در تاسوعا عاشورا

آبرسانی به روستاهای کاشان با تانکر در تاسوعا عاشورا

✅مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان از آبرسانی سیار به روستاهای دارای تنش آبی همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: این طرح با هدف تقویت آب ذخیره شده مخازن این روستاها اجرا شد.
«مهدی جعفرزاده» در گفتگو با «آب نما» رسانه داخلی روابط عمومی شرکت آبفای کاشان تصریح کرد: منطقه کاشان در روزهای تاسوعا و عاشورا هوای بسیار گرمی را تجربه کرد. همیشه گرمای هوا مصرف آب را افزایش می‌دهد و از سوی دیگر کاشانی‌هایی که در سایر نقاط کشور نیز زندگی می‌کنند در این روزها به کاشان برمی‌گردند و ما از این نظر نیز با افزایش مصرف روبرو می‌شویم.

🔵وی افزود: اکثر منابع آبی روستاهای منطقه کاشان و آران و بیدگل هوابین و تابع نزولات جوی است و متاسفانه بارندگی کاشان در سال بارشی گذشته 40 درصد کاهش داشته است.

🔵جعفرزاده گفت: برای جلوگیری از افت و کاهش آب، با استفاده از سامانه های آبرسان سیار، آب را به برخی از روستاها که نیاز به تقویت آب ذخیره شده در مخازن داشتند، انتقال دادیم؛ تتماج، رحق و ازناوه از جمله این روستاها بودند.
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

توسط: 1402/05/08
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان