از این پس؛ گرانی نان خشک

از این پس؛ گرانی نان خشک

بر اساس تصمیم اتخاذ شده از سوی مسئولان در رده کشوری آرد یارانه‌ای واحدهای خشک‌پزی به نانوایی‌های نرم‌پز نظیر سنگک، بربری، لواش و غیره اختصاص پیدا می‌کند.

مجید احمدی‌مقدم در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با تایید این خبر اظهار داشت: این تصمیم کشوری است و از سوی مسئولان در سطوح کشوری اتخاذ شده است.

وی با بیان اینکه مقرر شده است تا واحدهای خشک‌پزی در شهرستان کاشان باقیمانده آرد یارانه‌ای خود را تا اتمام کامل آرد ادامه دهند، افزود: نان‌های خشک پخت شده با آرد یارانه‌ای با همان قیمت قبلی پخت و عرضه می‌شود.

معاون اداره جهاد کشاورزی شهرستان کاشان با بیان اینکه پس از اتمام آردهای یارانه‌ای واحدهای خشک‌پزی، آرد تخصیص یافته به این واحدها به صورت آزاد خواهد بود، ابراز داشت: آردهای یارانه‌ای این واحدها به واحدهای نرم‌پز در شهرستان کاشان اختصاص پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه واحدهای نانوایی در سطح کاشان ارزیابی می‌شوند، گفت: این آرد یارانه‌ای پس از ارزیابی واحدهای نانوایی به واحدهایی که با توجه به جمعیت تحت پوشش نیاز به آرد بیشتر دارند، تخصیص پیدا می‌کند.

احمدی‌مقدم در زمینه قیمت‌گذاری نان‌های واحدهای خشک‌پزی شهرستان کاشان تصریح کرد: قیمت نان این واحدهای پخت نان در شهرستان کاشان پس از تصویب در مراجع ذی‌صلاح از سوی اتحادیه مربوطه اعلام می‌شود.

مدیر سایت
توسط: مدیر سایت 1402/05/03
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان