انتخاب شهردار کاشان

انتخاب شهردار کاشان

ت شهردار سابق

صد و سی هفتمین نشست رسمی شورای شهر کاشان که به صورت فوق العاده با موضوع انتخاب شهردار کاشان برگزار شد با حاشیه های خواندنی همراه شد.

**به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، در جلسه شورای شهر با انتخاب شهردار  که در صبح سه شنبه ۱۳ تیرماه برگزار شد «کیومرث محمد پور» با شش رای به عنوان ۳۵مین شهردار کاشان انتخاب شد.

**جلسه شورا با ۲۰ دقیقه تاخیر آغاز شد، و در این هنگام علی هاشمی طاهری رییس شورای شهر کاشان با همراه آقایان مصطفی کردمیل ، حسین حیدریان و حسین باغشیخی تماس گرفتند که مشترکان مورد نظر در دسترس نبودند.

**در اتفاقی نادر در ایران نشست شورای شهر کاشان برای انتخاب شهردار با غیبت یک سوم اعضا برگزار شد.

**رئیس شورای شهر کاشان درباره غیبت سه عضو شورا گفت: از طریق سامانه پیامکی شورا هر هفته برای اعضا زمان جلسات اعلام می شود و قطعا این پیام اطلاع رسانی این جلسه برای تمام اعضا ارسال شده است.

**هاشمی طاهری، رئیس شورای شهر از اعضای حاضر درخواست کرد اگر صحبتی دارند بیان کنند که فقط عفت پدرام فر و‌ علیرضا مفرح توضیحاتی از روند انتخاب شهردار بیان کردند.

**عفت پدرام فر، در صحبت های خود اعلام کرد که بررسی برنامه های پنج گزینه مسئولیت شهردار کاشان به صورت زنده  مردم پخش شد در حالی که جلسات بررسی گزینه‌های شهرداری بصورت غیرعلنی و‌ پشت درهای بسته بود.

**هاشمی طاهری، رئیس شورای شهر کاشان در صحبت های خود گفت، به مدت 11ماه عده ای برای شهر التهاب ایجاد کردند و هزینه برای اعضای شورا درست کردند.

**رای گیری به صورت مخفی صورت گرفت و نام پنج نامزد بر روی تخته نوشته شد که پس از رای گیری مشخص شد شش نفر عضو حاضر در جلسه نام کیومرث محمدپور را بر روی کاغذ نوشتند.

**علی هاشمی طاهری در این جلسه گفت: در دوره قبل با توجه به ترکیب شورا پنج عضو لیست همدلی تنها گزینه خود را معرفی کردند و اجازه معرفی گزینه ای به چهار عضو دیگر ندادند در حالیکه در این دوره هر عضو شورا می توانست یک کاندید معرفی کند مثل مصطفی کردمیل که «حمیدرضا تاملی» را به عنوان گزینه شهردار کاشان به شورا معرفی کردند.

**در این جلسه وعده داده شد که در معارفه شهردار جدید، از زحمات حسن بخشنده امنیه در دوران مسئولیتش تقدیر خواهد شد.

** با توجه به اهمیت موضوع جلسه، استقبال و حضور رسانه ها و خبرنگاران کاشانی به خوبی دیده می شد.

توسط: 1402/04/14
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان