جاسازی مواد مخدر در سواری

جاسازی مواد مخدر در سواری

💢 توقیف سواری با ۱۴ کیلوگرم تریاک در آران و بیدگل 


🔹فرمانده انتظامی آران و بیدگل از شناسایی و دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف ۱۴ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک  پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و ماموران یگان تکاوری استان اصفهان خبر داد.

🔹به گزارش ایرنا از پايگاه خبری پليس سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر آران و بیدگل در پی کسب خبر مبنی بر انتقال محموله‌ای از مواد مخدر با یک دستگاه خودرو سواری پژو  موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

🔹ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر آران و بیدگل در ادامه با همکاری ماموران یگان تکاوری حین کنترل خودروهای عبوری در جاده‌های منتهی به شهرستان در يک عمليات هماهنگ و هوشمندانه، موفق به شناسایی و توقيف خودرو حامل مواد مخدر شدند.

🔹 در این عملیات ۱۴ کیلوگرم تریاک که در خودرو به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و راننده خودرو دستگیر و برای انجام اقدام‌های قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

🔹فرمانده انتظامی آران و بیدگل از شهروندان خواست که در برقراری امنیت اجتماعی با پلیس مشارکت داشته و در صورت رویت هر گونه مورد مشکوک مراتب را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰  گزارش گنند.

 

مدیر سایت
توسط: مدیر سایت 1402/03/25
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان