کشف ۲۵ تُن روغن در یک مرغداری!

کشف ۲۵ تُن روغن در یک مرغداری!

فرمانده انتظامی کاشان با بیان اینکه ۲۵ تُن روغن احتکاری در یکی از مرغداری‌های روستاهای کاشان کشف شد، گفت: یک نفر در این رابطه دستگیر شده است.

ایرج کاکاوند در جمع خبرنگاران از کشف 25 تُن روغن احتکارشده در کاشان خبر داد و اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با متخلفان اقتصادی و مقابله با هرگونه قاچاق و احتکار کالاهای اساسی مردم و در پی کسب خبری مبنی بر دپوی مقادیر زیادی روغن خوراکی در انباری متروکه در یکی از روستاهای شهرستان کاشان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به تایید موضوع با بررسی صورت گرفته از سوی ماموران پلیس امنیت اقتصادی افزود: با بررسی‌های صورت گرفته 25 تُن روغن در یکی از مرغداری‌های روستاهای اطراف کاشان فاقد هرگونه مجوز لازم کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه ارزش کالاهای کشف شده از سوی کارشناسان 10 میلیارد ریال تعیین شده است، ابراز داشت: در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از انهدام باند سارقان حرفه‌ای مغازه در کاشان خبر داد و گفت: به دنبال وصول گزارشات متعدد مبنی بر سرقت سریالی مغازه‌های موبایل‌فروشی و لوازم داخل خودرو با شیوه‌ای خاص در سطح شهر کاشان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

کاکاوند از شناسایی باند شش نفره غئربونی و ساکن یکی از استان‌های مرکزی کشور خبر داد و تصریح کرد: سارقان طی نیابت قضائی و در یک عملیات ضربتی داخل مخفیگاهشان به همراه اموال مسروقه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند تاکنون صراحتا به 10 فقره سرقت از سطح مغازه‌های موبایل‌فروشی و لوازم خودرو اعتراف و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد./ تسنیم

مدیر سایت
توسط: مدیر سایت 1401/04/05
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان