در سال گذشته صورت گرفت؛ آزادی ۱۲۴ زندانی جرایم غیرعمد و ۱۵ محکوم به قصاص

در سال گذشته صورت گرفت؛ آزادی ۱۲۴ زندانی جرایم غیرعمد و ۱۵ محکوم به قصاص

دادستان کاشان با بیان اینکه ۲۵۰ نفر از زندانیان کاشان اشتغال باز دارند، گفت: ایجاد درآمد پایدار ویژه زندانیان از سیاست‌های در دستور کار است.

روح‌الله دهقانی بعد از ظهر امروز در جشن گلریزان ضمن اشاره به آزادی ۱۲۴ زندانی جرایم غیرعمد در سال گذشته اظهار داشت: خیّران ما همیشه در صحنه بودند در حالی که خانواده زندانی هیچ تقصیری ندارند.

وی با بیان اینکه زندان کاشان چهار حوزه قضایی را تحت پوشش قرار می دهد، افزود: ۲۵۰ نفر از یک هزار و ۱۰۰ نفر از زندانی کاشان اشتغال باز دارند و در کنار ستاد دیه ۷۸ نفر از زندانیان به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ما با وجود اثبات جرم با کمک خیران آزاد شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان ضمن اشاره به افتتاح زندان جدید کاشان ابراز داشت: در دو سال گذشته مجموعه زندان از ۱۶ محکوم به قصاص، ۱۵ نفر با اعلام اولیای دم و شورای حل اختلاف از قصاص رهایی پیدا کردند.

وی ضمن تاکید بر اشتغال پایدار به عنوان یکی از سیاست‌های اتخاذشده، تاکید کرد: ایجاد نیروگاه خورشیدی یکی از اقدامات در نظر گرفته شده در این زمینه است تا درآمد حاصل از آن به زندائیان اختصاص پیدا کند.

دهقانی با بیان اینکه امروز اعتیاد به فضای مجازی از اعتیاد به مواد مخدر آثار سوء به دنبال دارد، تصریح کرد: امیدواریم که هیچ فردی به زندان نیفتد و زندان کاشان روزی برسد از زندانی خالی باشد و این مهم آمال و آرزوی همگان است./تسنیم

مدیر سایت
توسط: مدیر سایت 1401/01/26
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان