فنسِ قوس دار و سبک دور زمین چمن مصنوعی، قابل جمع آوری است

فنسِ قوس دار و سبک دور زمین چمن مصنوعی، قابل جمع آوری است

شهردار منطقه چهار کاشان گفت: فنس کشی اطراف زمین چمن مصنوعی بلوار باقرالعلوم، سازه ای سبک و فاقد مصادیق ساخت و ساز است و در صورت مغایرت با ضوابط میراثی به سهولت جمع آوری می شود. 
حامد دادایی در گفتگو با مردم سیلک افزود: این سازه در حالت معمول یک فنس فلزی اطراف زمین های چمن مصنوعی و خیلی ساده و شبیه یک قفس فلزی است مع الوصف همکاران شهرداری به جهت موقعیت خوب زمین واسقرار در مجاورت اتوبان و در محوطه مخصوص پارکینگ خودروهای مسافرین نوروزی در بلوار باقرالعلوم و نزدیک بلوار امام رضا به نحوی دیگر به اجرای آن پرداختند.
وی ادامه داد: در راستای تنوع بخشی به نوع فنس های اطراف زمینهای چمن مصنوعی در کاشان،در این مورد همکاران شهرداری تلاش کردند که طرح فنس اطراف زمین چمن با قوسهای خاص و با طرح و حالت گره های سنتی اجرا شود که نه تنها بد منظر  نباشد بلکه نمای بسیار زیبایی ایجاد کند. 
شهردار منطقه چهار کاشان یادآور شد: نکته مهم این که این سازه به صورت چند قوس در قالب سازه سبک و به شکل چند خط دیده می شود و سقف و دیواری و حجمی ندارد که مانع رویت منظره باغ فین باشد. 
دادای در ادامه تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این که چنانچه اداره محترم میراث فرهنگی نظر متفاوتی در مورد سازه اطراف این زمین چمن مصنوعی داشته باشد، سریعا سازه جمع آوری و در محلی دیگر اجرا و اجرای اطراف زمین چمن با فنس فلزی معمولی و ساده پیگیری خواهد شد.
وی در توضیح بیشتر پیرامون این پروژه ورزشی افزود: این زمین چمن در مجموعه فضای سبز بزرگی واقع است و اطراف آن نیز برنامه درخت کاری در دستور کار است و لذا بعد از چند سال اساسا فنس و زمین چمن مصنوعی در انبوهی از درختان محو خواهند شد.
 

توسط: 1399/12/03
ارسال نظر

نظرات

 1. هاشم حیایی 1400/07/11

  خوبه عالیه. شماره پیمانکارش رو میخوام

 2. م 1401/05/11

  خیلی خوب نام پیمانکارشم بفرمایید

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان