بدنبال رشد شاخص اتفاق افتاد/ حضور فعال و بی سابقه مردم کاشان در بورس

بدنبال رشد شاخص اتفاق افتاد/ حضور فعال و بی سابقه مردم کاشان در بورس

 بورس سبزترین دوران خود را تجربه می کند . شاخص های که رشد چند برابری را به رخ می کشد سود بانکی که کاهش یافته است و دیگر رقبتی برای سپرده گذاری در بانک ها نیست. 
اینها بهانه ای شد تا طی یک ماه گذشته استقبال از بورس حال و هوای دیگری به خود بگیرد . تنوع سهام و عرضه‌های اولیه، موجب جذابیت بورس تهران شده است ,استقبال مردم از بورس در طول تاریخ 52 ساله بورس بی نظیر است.
 استقبالی که کارگزاری های بورس و دفاتر پیشخوان تهران و دیگر شهرستان را با ازدحام جمعیت مواجه نموده است . کاشان نیز از این قائله مستثنی  نبوده و حضور خود را به رخ می کشد.
طبق اطلاعات بدست آمده حجم معاملات کاشانی ها فقط در فروردین ماه سال جاری در بورس به حدود 708 میلیارد ریال رسید که  نسبت به برخی مراکز استانها نظیر  سمنان ، خرم آباد  و بوشهر با حجم معاملات به ترتیب 685 ، 145و 39 میلیارد ریال پیشتاز بوده است. این حجم از معاملات طی یکماه در کنار حجم معاملات کل سال گذشته که  رقم  940 میلیارد تومان  را  نشان می دهد حاکی از استقبال و ورود نقدینگی بیشتر مردم منطقه کاشان  به بورس می باشد.  
این عطش سیری ناپذیر مردم جهت حضور در بورس و انتقال  سرمایه های خود به بورس در حالی است که کارشناسان معتقدند مردم می بایست ضمن مشورت با متخصصان و رعایت جانب احتیاط اقدام به سرمایه گذاری کنند تا در تکانه های بازار و ریزش احتمالی قیمت در بازار متضرر نشوند.
 

پیک سیلک
توسط: پیک سیلک 1399/02/20
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان