رئیس تعزیرات حکومتی/  بازرسی و نظارت وظیفه ما نیست

رئیس تعزیرات حکومتی/  بازرسی و نظارت وظیفه ما نیست

سعید بلانی زاده در نشست خبری خود با اصحاب رسانه کاشان، آمارهایی از فعالیت های سه ماهه سوم سال را از نهاد تحت امر خود ارائه نمود. وی در این آمار به کشف پنج فقره کالای قاچاق اشاره نمود که دارای هشت متهم بوده. از این تعداد ۵ نفر محکوم و سه نفر حکم برائت گرفتند. این پرونده ها که ملی و مهم محسوب می‌شوند در نهایت منجر به محکومیت معادل ۷ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال جزای نقدی گردیدند. بلانی زاده نوع کالاهای قاچاق شده این پرونده‌ها را بادام، گردو، سیگار و لوازم خانگی نام برد.

 وی رسیدگی به دیگر تخلفات را در مجموع سه ماهه سوم سال ۳۴۳ فقره ذکر نمود که به محکومیت ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جزای نقدی منجر گردیده است. سعید بلانی زاده در مورد پرونده های بهداشتی گفت: تعداد پرونده های بهداشتی در این مدت 128 فقره بوده که ۷۹۰ میلیون ریال جزای نقدی در پی داشته است.

 او در مورد 190 پرونده خدمات و کالا که در سه ماهه سوم سال رسیدگی شد توضیح داد: ۷۱ مورد آنها گرانفروشی، ۵۷ مورد عدم درج قیمت، ۲۷ فقره کم فروشی و تقلب و 35 فقره شکایت  شاکی خصوصی داشته که در این مورد جزای نقدی و استرداد به شاکی صورت گرفته است.

 رئیس تعزیرات حکومتی کاشان در مورد کلیت وظایف این نهاد گفت: وظیفه تعزیرات حکومتی بازرسی و نظارت نیست بلکه رسیدگی به تخلفات و شکایات است. وی اضافه نمود: با این همه به دلیل همکاری و همراهی با نهادهایی مانند شهرداری، علوم پزشکی، نیروی انتظامی و... ما از ماه جاری تا یک ماه بعد از عید نوروز دو نوبت در ماه به کار بازرسی می پردازیم.

مسعود قرائتی
توسط: مسعود قرائتی 1397/10/16
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان