عامل توزیع روادید جعلی در آران و بیدگل دستگیر شد

عامل توزیع روادید جعلی در آران و بیدگل دستگیر شد

فرمانده انتظامی آران و بیدگل از شناسایی و دستگیری یک عامل توزیع روادید جعلی در این شهرستان خبر داد. سرهنگ مسعود سپهوند گفت: بر اساس اخبار دریافتی مبنی بر توزیع روادید جعلی در آران و بیدگل، نیروهای انتظامی با سرعت نسبت به شناسایی نامبرده و کشف 61 روادید جعلی اقدام کردند. وی افزود: متهم خانمی 42 ساله است و گذرنامه افراد را برای دریافت روادید به فردی دیگر می داد که خود را اهل و ساکن اهواز معرفی کرده بود. 
فرمانده انتظامی آران و بیدگل با تاکید بر لزوم مراجعه مردم به مرکزهای رسمی برای دریافت روادید سایر کشورها بیان کرد: دریافت روادید جعلی که گاه از روی ناآگاهی افراد صورت می گیرد، می تواند اثرهای نامناسبی بر روند سفر زائران به عتبات عالیات داشته و حتی منجر به دستگیری متخلفان شود. وی در ادامه نیز از شهروندان خواست تا هر گونه اطلاعاتی در زمینه فعالیت های مشکوک و مجرمانه در آستانه پیاده روی اربعین را با شماره تماس 110 درمیان بگذارند.
بنابر اعلام اداره حج و زیارت کاشان، افزون بر 13 هزار نفر برای حضور در حماسه بزرگ پیاده روی اربعین تا کنون در سامانه سماح نام نویسی کردند و روادید نزدیک به 9 هزار نفر نیز صادر شده است.
23 دفتر خدمات زیارتی در شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، قمصر و بادرود در کنار کنسولگری های موقت عراق در استان های قم و مرکزی کار نام نویسی از علاقه مندان شرکت در پیاده روی اربعین را بر عهده دارند.

پیک سیلک
توسط: پیک سیلک 1397/08/07
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان