اختلاف جناحی و سیاسی باعث تاخیر در تعیین رئیس آموزش پرورش

اختلاف جناحی و سیاسی باعث تاخیر در تعیین رئیس آموزش پرورش

فرخنده واثقی کله- روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش به مناسبت هفته معلم نشست خبری با مسولان این سازمان و اصحاب رسانه برگزار کرد
سرپرست آموزش و پرروش شهرستان کاشان طولانی شدن مدت سرپرستی و تاخیر در تعیین ریاست برای سازمان را متاثر از اختلافات جناحی و اعمال سلایق حزبی دانسته و گفت: تعیین مسول دستگاه اجرایی از وظایف فرمانداری است اما از سوی دفتر نماینده هم نظرات خاصی اعمال می شود و هم چنان به تصمیمات مشخص و جمع بندی در این باره دست نیافته اند.
مهدی حدادیان با اشاره به گفته های بسیار در خصوص پایگاه سلامت دانش آموزی افزود: برخی نگرانی های شهرداری مبنی بر ایجاد ترافیک درپی احداث پروژه در محدود خیایان سپاه سبب وقفه در پیشرفت این پروژه شده است. البته در این پروژه طبق معیارهای شهرسازی عمل شده و با اصرار سازمانهای مدیریت شهری و طبق استاندارهای شهرسازی به ازاری هر 100 متر 2 متر پارکینگ اضافه شد. اما با اعلام مصوبه شورای ترافیک مبنی بر عدم ایجاد ترافیک در پی ساخت کلینیک  ، نگرانی های شهرداری نیز مرتفع شده و به زوی ادامه کار ساخت آغاز خواهد شد. 
وی در ادامه به کمبود نیروی انسانی اشاره کرده و گفت: برای شروع سال تحصیلی جدید 972 نیروی انسانی در بخش های متفاوت نیازمندیم که این موضوع به تامین بودجه وابسته است.
در ادامه محمدرضا حکیمیان  معاون  پرورشی آموزش و پرورش انعکاس خبر مسمومیت دانش آموزان در اردوی بازگشت از تهران  هفته پیش را دور از واقعیت عنوان کرده و گفت: بر اثر سوختن سیم کولر خودرو و استنشاق بوی ناشی از آن دانش آموزان احساس سر درد کرده و بلافاصله مراتب با مرکز فوریت های پزشکی هماهنگ میشود. یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حاضر شده و دانش آموزان معاینه می شوند. چندتن از دانش آموزان به بیمارستان منتقل شده و بعد از اکسیژن تراپی  ،ترخیص می شوند.
حکیمیان بزرگ جلوه دادن این خبر  را از سوی برخی خبرگزاری ها  ،دلیل نگرانی و احساساتی رفتار نمودن برخی خانواده ها و بعضا بروز رفتارهای نامناسب والدین نسبت به مربیان اعلام کرد.
وی در ادامه اظهار داشت: 3 جامعه هدف شامل دانش آموزان، معلمین، والدین در ساختار آموزش و پرروش مدنظر هستند که از طریق آموزش برای آگاهی بخشی و افزایش سطح دانش و فرهنگ سه گروه تلاشهای صورت می گیرد. دانش آموزان و معلمین در دسترس هستند اما دسترسی به والدین با محدودیت مواجه است و حتی جلسه اولیا و مربیان هم چندان نتیجه بخش نیست. بسیار مشاهده شده که بر اثر یک رخداد ، دانش آموز به راحتی کنترل می شود اما این کنترل در رابطه با والدین به سختی صورت میگیرد. از اینرو از والدین تقاضا داریم نسبت به فرزندانشان مسولیت پذیرانه تر رفتار کرده و نحوه تعاملات خود را تقویت کنند.  

فرخنده واثقی کله
توسط: فرخنده واثقی کله 1397/02/15
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان