29 نفر در چهارشنبه سوری کاشان مصدوم شدند

29 نفر در چهارشنبه سوری کاشان مصدوم شدند

 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مصدوم شدن 29 نفر در نتیجه حادثه های رخ داده در جریان آئین چهارشنبه سوری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، دکتر حسین ریاحی روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: 25 نفر از مجموع آسیب دیدگان حادثه های چهارشنبه سوری خود به مرکزهای درمانی و بیمارستانی مراجعه شخصی داشتند. 
وی افزود: چهار نفر نیز در جریان برگزاری آئین چهارشنبه سوری، شب گذشته مصدوم شده بودند که از سوی نیروهای فوریت های پزشکی (115) به مرکزهای درمانی منتقل شدند. 
به گفته رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان، 15 پایگاه شب گذشته در آماده باش کامل بودند اما آئین چهارشنبه سوری امسال در این شهرستان تلفات جانی نداشت. 
همچنین بنابر اعلام مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، به رغم استقرار 25 تیم علملیاتی در نقاط مختلف تنها چهار مورد آتش سوزی جزئی در شب گذشته گزارش شد و این شهرستان در مجموع شب بدون حادثه ای را سپری کرده است. 
محمدمسعود چایچی حضور پدران و مادران در کنار فرزندان را در کاهش بروز حادثه در شب آخرین چهارشنبه سال بسیار اثرگذار عنوان کرد و گفت: تنها موردهای رخ داده آتش گرفتن ضایعات، درخت و لاستیک بود.

پیک سیلک
توسط: پیک سیلک 1396/12/23
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان