کولر سلولزی مهمان تازه خانه های کاشان

کولر سلولزی مهمان تازه خانه های کاشان

هنوز ماه خرداد نیامده، تابستان داغ کاشان از راه رسیده است. اما بر خلاف عادت، برخی خانواده های کاشانی امسال درگیر تعمیر سالانه کولرشان زیر آفتاب سوزان نیستند زیرا کولرهای آبی قدیمی شان را با کولرهای سلولزی جایگزین کرده اند.

به گفته آقای خانجانی مدیر نمایندگی انحصاری کولر سلولزی مرکزی در استان اصفهان، این کولرها به دلیل ساختار مخصوص شان به اینگونه رسیدگی های طاقت فرسا نیاز ندارند. وی تاکید دارد باز کردن مخزن تخلیه کولرهای سلولزی بسیار آسان است و موتور آنها دو سال گارانتی بی قید و شرط دارد.

اما کاشان ما به یک دلیل حیاتی دیگر هم به این نوع کولرها احتیاج دارد‌؛ کاهش چشمگیر هدر رفت آب! کولرهای سلولزی تا ۸۰ درصد کمتر از کولرهای آبی قدیمی آب مصرف می کنند. 

برای مقایسه توان خنک کنندگی این کولرها هم، مردم کاشان می توانند به نمایندگی کولرهای سلولزی مرکزی واقع در میدان امام حسن، ابتدای بلوار کشاورز، جنب خیابان چهارده معصوم مراجعه و از نزدیک قابلیت پوشش ۲۰۰ الی ۴۰۰ متر مربعی این کولرها را بررسی کنند. به علاوه، برای آشنایی با قابلیت های هوشمند این کولر های سلولزی می توان با آقای خانجانی با شماره تلفن ۰۹۱۳۱۶۲۶۱۹۹ تماس گرفت.

توسط: 1402/02/26
ارسال نظر

نظرات

 1. محمد 1402/02/29

  سلام عالی بود

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان